KONST / Litografier / Färglitografi 14088556
nr 1408 8556
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 174/250. Motivet: 55x43, yttermått inklusive ram: 72x57 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:52:53
18/7 18:02:22
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin